O nas

Kilka słów

O nas

Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe to firma rodzinna. Pojęcie firma rodzinna to coś więcej niż zwykłe przedsiębiorstwo – to tradycja, wartości, nazwisko.

Misją DELTA BHP jest przede wszystkim dbanie o bezpieczeństwo pracowników. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę, dlatego jesteśmy przekonani o wysokiej  jakości naszych szkoleń.

Poznaj nas. Stwórzmy razem bezpieczne warunki pracy w Twojej firmie.

Tomasz Jastrzębski
Dyrektor Zarządzający
Dlaczego właśnie my

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem szkoleniowym

DELTABHP to firma skupiająca zespół ludzi pracujących w całej Polsce. Jesteśmy na rynku już od prawie 10 lat, prowadząc działalność szkoleniową i doradczą w dziedzinie szeroko rozumianego bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej.

Głównym celem naszej działalności jest zaspakajanie potrzeb naszych Klientów na najwyższym poziomie z uzyskaniem ich zadowolenia. Wdrożyliśmy i stosujemy System Zarządzania zgodnie z normą PN-EN ISO 9001:2015-10 w zakresie projektowania i realizacji usług szkoleniowych i doradczych.

Certyfikacja
Najważniejszym certyfikatem jest zadowolenie naszych Klientów.
Profesjonalizm
Nasi specjaliści posiadają aktualną wiedzę z zakresu BHP.
Bezpieczeństwo
Zapewniamy komfortowe i bezpieczne warunki szkoleniowe.
Doświadczenie
To co najważniejsze i unikatowe zdobyliśmy poprzez doświadczenie.
Zaangażowanie
Kochamy to co robimy, dlatego zaangażowanie nasze nigdy nie spada.
Najlepsi specjaliści w branży

Nasza kadra

Nasi szkoleniowcy kochają to, co robią dlatego nasza praca jest wyjątkowa.

Ośrodek Szkolenia BHP współpracuje z:

  • specjalistami ds. BHP
  • inspektorami pracy
  • ratownikami medycznymi
  • aktorami, logopedami
  • socjologami i psychologami
  • trenerami biznesu

Nasi wykładowcy są specjalistami w dziedzinie bezpieczeństwa człowieka w środowisku pracy. Posiadają aktualną wiedzę z zakresu szkoleń bhp i bezpieczeństwa pracy. Biorą udział w pracach nad dostosowaniem norm i dyrektyw obowiązujących w Unii Europejskiej z polskim prawodawstwem.
Stale współpracujący z nami wykładowcy wywodzą się spośród pracowników Inspekcji Pracy, wyższych uczelni, doświadczonych pod względem dydaktycznym i merytorycznym pracowników.

Kto nas poleca

Nasi kontrahenci

Kto nas poleca

Przykładowe referencje

„Prowadzone usługi cechuje wysoki poziom merytoryczny i profesjonalizm organizacyjny. Przeszkolonych zostało w sumie 400 osób w dwóch lokalizacjach. Firma FHP PRODMAX współpracuje z DELTABHP OD 2015 r.”

5/5

„Zawsze możemy liczyć na wysokie kompetencje oraz dyspozycyjność specjalistów BHP. Współpraca jest bardzo rzeczowa i merytoryczna oraz realizowana z pełnym zaangażowaniem”.

5/5

„Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Żurominie współpracuje od 2018 roku z DELTABHP  w zakresie szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy”.

5/5

„Materiały utrzymywane są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym a szkolenia na platformie online w formie interaktywnych komiksów sprawiają, że uczestnicy z chęcią podchodzą do szkoleń”.

5/5

„Polecamy firmę jako godnego zaufania partnera świadczącego swoje usługi prodesjonalnie i fachowo. (…) traktującego w sposób właściwy swoje zobowiązania wobec klienta (…) firmę gwarantującą wysoką jakość „.

5/5

„Każde ze szkoleń zostało należycie zrealizowane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy  z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy”.

5/5

Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe DELTA
ul. Milenijna 43 lok 2, 03-130 Warszawa
NIP 776 161 03 42
Nr konta PKO BP: 68 1020 1042 0000 8502 0292 1336

Social media